Ostatni Dzień Chłopaka w gimnazjalnej 3d

Z lekkim opóźnieniem spowodowanym nadmiarem atrakcji na końcu pierwszego miesiąca nauki my, dziewczyny z klasy 3d wraz z wychowawczynią postanowiłyśmy 4 października przygotować dla chłopaków z klasy niezapomniany Dzień Chłopaka. Przygotowane przez nas zmagania najpierw wzbudziły niepokój wśród męskiej części uczniów, trochę niedowierzania, może nawet i sprzeciw. Jednak byli tacy, którzy od razu postanowili się przyłączyć do zabawy i podjęli wyzwanie (być może to była chęć wygrania atrakcyjnej nagrody)

. Śmiechu było co niemiara, z czasem do szalonej zabawy włączyli się prawie wszyscy chłopcy, rywalizując między sobą o zwycięstwo. Jury, w którym zasiadły: Julka, Karolina i Dominika, zdecydowało, że najlepiej w całej zabawie spisał się Martin i to jemu przypadła główna nagroda- marzenie każdego mężczyzny- sportowy, żółty samochód, którym już na przerwach przemierzał szkolne korytarze dzięki możliwości zdalnego sterowania. Oczywiście ku zazdrości pozostałych uczniów.

Wszyscy chłopcy otrzymali słodkie upominki, a cała klasa raczyła się pysznym, wielkim tortem przygotowanym specjalnie na ten dzień przez ciocię jednej z dziewczyn. Sami zobaczcie, jak smakowicie wyglądał.

Szkoda tylko, że następnego święta chłopaków w tym gronie już nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *