EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU czyli piękne pożegnanie lata.

  W ubiegły piątek 21 września reprezentacja naszej szkoły kolejny raz wzięła czynny udział w miejskich obchodach  „Europejskiego Dnia bez Samochodu”.  Parada rowerzystów rozpoczęła się od zbiórki wszystkich cyklistów na placu Magistrackim, skąd eskortowani przez Straż Miejską i Policję wyruszyliśmy przez  Aqua Zdrój do Starej Kopalni.  Na miejscu  czekały  konkursy, prezentacje, występy artystyczne, pokazy udzielania pierwszej pomocy  oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Można było zobaczyć dwa ciekawe autobusy – historyczny Ikarus oraz nowoczesny Autosan przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych. Wydarzenie promujące zdrowy styl życia cieszyło się, jak co roku, dużym zainteresowaniem. W ten piękny słoneczny dzień żegnaliśmy także odchodzące lato.   Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Bielec, Mikołaj Kowzan, Kajetan Siodłak, Łukasz Misztela, Michał Piela oraz Robert Lubański.  Opiekunem męskiej drużyny kolarzy był pan Mariusz Gancarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *